Zaawansowany Kurs Pierwszej Pomocy i Prewencji Weterynaryjnej Psów i Kotów 5-6.09.2020 Kraków

Kurs odbywa się w Krakowie.

05-06.09.2020 zjazd szkoleniowy

Kurs obejmuje:

Platforma e-learningowa: anatomia psa i anatomia kota (podstawy), fizjologia psa fizjologia kota (podstawy), choroby zakaźne psów, choroby zakaźne kotów

Zajęcia teoretyczne + ćwiczenia podczas zjazdu (dzień 1): prawne aspekty udzielania pierwszej pomocy zwierzętom, zatrucia u psów i kotów, udar cieplny u psa i kota, wstrząs, podtopienie, techniki opatrywania i bandażowania u psów i kotów, udar cieplny u psa i kota, hipertermia u psa i kota.

Zajęcia praktycznepodczas zjazdu (dzień 2): bezpieczeństwo własne i poszkodowanego na miejscu zdarzenia, badanie wstępne i urazowe psa i kota, techniki resuscytacji psa, techniki resuscytacji kota, scenki, praca z pojazdem i w różnych sytuacjach wypadkowych.

 

Jeżeli jesteśmy w Poznaniu to na pewno Twoim prowadzącym będzie inż. Paweł Jowsa instruktor pierwszej pomocy dla zwierząt (Pet Emergency Education), wiedzę teoretyczną zdobywał w Wydziale Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach, na kierunku Zootechnika, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Wiedzę praktyczną – od lat pracując jako wysoko wykwalifikowany asystent weterynaryjny, asystent chirurgiczny i radiolog - w całodobowej i jednej z największych klinik weterynaryjnych w kraju. Nie straszne mu są trudne przypadki – w swojej dotychczasowej pracy opatrywał m.in. puchacze, legwany, gęsi, jeże i kameleony. Pomagał zwierzętom poparzonym, pogryzionym, powypadkowym i zaatakowanym przez dzikie zwierzęta. Nie obce są dla niego złamania u zwierząt, wstrząsy, skręty żołądka, krwawienia, czy poparzenia. W pracy zawodowej najbardziej interesuje go postępowanie w stanach nagłych oraz radiologia. Prywatnie często odchowuje dzikie ptactwo, kocięta, gryzonie i drobne ssaki. W domu - opiekuje się i wychowuje przygarniętego: psa, dwa koty, papugi i rybki. Poza domem - hoduje też stado owiec i kur.

Zajęcia praktyczne prowadzą także czynni ratownicy medyczni, którzy poprzez charakter swojej pracy specjalizują się także w ratownictwie weterynaryjnym.

Tutaj znajdziesz informację dlaczego warto odbyć ten kurs ->

  • Kurs kończy się egzaminem w formie testowej oraz praktycznej.
  • Aby przystąpić do zajęć warsztatowych należy ukończyć pozytywnie test na platformie e-learnigowej
  • Czas trwania kursu 30 godzin (45min) warsztatów i wykładów, zajęć w terenie, zajęć na platformie e-learningowej
  • Opłaty: 550zł
  • certfikat ukończenia sygnowany poprzez ZOOPIEKUNOWIE oraz PET EMERGENCY EDUCATION (w języku polskim oraz angielskim)

Z UWAGI NA FORMĘ ZJAZDU I CHARAKTER ĆWICZEŃ TO SZKOLENIE POSIADA LIMIT OSÓB

FORMULARZ-ZGŁOSZENIOWY pobierz, wypełnij i wyślij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gwarancją rezerwacji miejsca jest przelanie kwoty zaliczki ! Przed przelaniem zaliczki, proszę, skontaktuj się z nami czy jest jeszcze wolne miejsce dla Ciebie na szkolenie z pierwszej pomocy dla zwierząt.

Kurs będzie się odbywał zgodnie z aktualnymi zasadami reżimu sanitarnego.