Zaawansowany Kurs Pierwszej Pomocy i Prewencji Weterynaryjnej Psów i Kotów 17-18.11.2018-Kraków

Kursy odbywają się w Krakowie

Kurs obejmuje:

Platforma e-learningowa: anatomia psa i anatomia kota (podstawy), fizjologia psa fizjologia kota (podstawy), choroby zakaźne psów, choroby zakaźne kotów

Zajęcia teoretyczne + ćwiczenia podczas zjazdu (dzień 1): prawne aspekty udzielania pierwszej pomocy zwierzętom, zatrucia psów i kotów, udar cieplny u psa i kota, wstrząs, podtopienie, techniki opatrywania i bandażowania u psów i kotów, udar cieplny u psa i kota, hipertermia u psa i kota.

Zajęcia praktycznepodczas zjazdu (dzień 2): bezpieczeństwo własne i poszkodowanego na miejscu zdarzenia, badanie wstępne i urazowe psa i kota, techniki resuscytacji psa, techniki resuscytacji kota, scenki, praca z pojazdem i w różnych sytuacjach wypadkowych.

 

Tutaj znajdziesz informację dlaczego warto odbyć ten kurs ->

  • Kurs kończy się egzaminem w formie testowej oraz praktycznej.
  • Aby przystąpić do zajęć warsztatowych należy ukończyć pozytywnie test na platformie e-learnigowej
  • Czas trwania kursu 30 godzin (45min) warsztatów i wykładów, zajęć w terenie, zajęć na platformie e-learningowej
  • Opłaty: Cena 399 zł przy wpłatach do końca pażdziernika 2018, po tym terminie cena wynosi 459zł.

Z UWAGI NA FORMĘ ZJAZDU I CHARAKTER ĆWICZEŃ TO SZKOLENIE POSIADA LIMIT OSÓB

FORMULARZ-ZGŁOSZENIOWY pobierz, wypełnij i wyślij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gwarancją rezerwacji miejsca jest przelanie kwoty zaliczki ! Przed przelaniem zaliczki, proszę, skontaktuj się z nami czy jest jeszcze wolne miejsce dla Ciebie na szkolenie z pierwszej pomocy dla zwierząt.