Zaawansowany Kurs Pierwszej Pomocy i Prewencji Weterynaryjnej Psów i Kotów 9-10.03.2019-Kraków

Kursy odbywają się w Krakowie

Kurs obejmuje:

Platforma e-learningowa: anatomia psa i anatomia kota (podstawy), fizjologia psa fizjologia kota (podstawy), choroby zakaźne psów, choroby zakaźne kotów

Zajęcia teoretyczne + ćwiczenia podczas zjazdu (dzień 1): prawne aspekty udzielania pierwszej pomocy zwierzętom, zatrucia psów i kotów, udar cieplny u psa i kota, wstrząs, podtopienie, techniki opatrywania i bandażowania u psów i kotów, udar cieplny u psa i kota, hipertermia u psa i kota.

Zajęcia praktycznepodczas zjazdu (dzień 2): bezpieczeństwo własne i poszkodowanego na miejscu zdarzenia, badanie wstępne i urazowe psa i kota, techniki resuscytacji psa, techniki resuscytacji kota, scenki, praca z pojazdem i w różnych sytuacjach wypadkowych.

Główna prowadząca mgr inż. Marta Batoryna instruktor pierwszej pomocy dla zwierząt (Pet Emergency Education). Absolwentka Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, specjalista ochrony zwierząt, fizjologii i rozrodu, doktorantka nauk biologicznych w Zakładzie Fizjologii Zwierząt i Toksykologii Instytutu Biologii UP. Od dłuższego czasu  Pierwsza Pomoc dla Zwierząt stała się dla niej pasją, hobby i pracą. W chwilach wolnych od badań, nauki i konferencji, zgłębia tajniki Ratownictwa Weterynaryjnego, konsultuje się ze specjalistami wielu dziedzin tworząc zasady postępowania, schematy działania. Sama podejmuje się badań na temat Pierwszej Pomocy dla Zwierząt.

Zajęcia praktyczne prowadzą także czynni ratownicy medyczni, którzy poprzez charakter swojej pracy specjalizują się także w ratownictwie weterynaryjnym.

Tutaj znajdziesz informację dlaczego warto odbyć ten kurs ->

  • Kurs kończy się egzaminem w formie testowej oraz praktycznej.
  • Aby przystąpić do zajęć warsztatowych należy ukończyć pozytywnie test na platformie e-learnigowej
  • Czas trwania kursu 30 godzin (45min) warsztatów i wykładów, zajęć w terenie, zajęć na platformie e-learningowej
  • Opłaty: 459zł
  • certfikat ukończenia sygnowany poprzez ZOOPIEKUNOWIE oraz PET EMERGENCY EDUCATION (w języku polskim oraz angielskim)

Z UWAGI NA FORMĘ ZJAZDU I CHARAKTER ĆWICZEŃ TO SZKOLENIE POSIADA LIMIT OSÓB

FORMULARZ-ZGŁOSZENIOWY pobierz, wypełnij i wyślij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gwarancją rezerwacji miejsca jest przelanie kwoty zaliczki ! Przed przelaniem zaliczki, proszę, skontaktuj się z nami czy jest jeszcze wolne miejsce dla Ciebie na szkolenie z pierwszej pomocy dla zwierząt.