Jak i czym karmić psa lub kota ? online 22.05.2020

 

Szkolenie obejmuje wskazówki i wyjaśnienia dotyczące karm i stylów zywienia. Na szkoleniu uczestnicy dowiedzą się jak dobrać karmę, jak czytać etykiety, jakie są rodzaje karm, opowiemy też o sztuczkach producentów i tym, że nie zawsze warto kierować się rankingami itd. Czym jest karma podstawowa (bytowa), a czym uzupełniająca, która karma jest lepsza-porównując skład, a nie marki, jak ułożyć podstawową dawkę żywieniową-co jest ważne nawet w przyadku stosowania karmy suchej.

Szkolenie poprowadzi:

mgr inż Katarzyna Radwan, specjalistka żywienia i dietetyki zwierząt. 

Zajmuje się dietetyką psów i kotów. Pracuje w przychodni weterynaryjnej. Prywatnie jest właścicielką dwóch mruczących przytulasów. Zwierzęta są obecne w jej życiu od najmłodszych lat.  Stąd też wybór zawodu-ukończyła studia magisterskie - specjalność Żywienie i dietetyka zwierząt na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Skończyła także kurs Dietetyki weterynaryjnej. Prowadzi konsultacje żywieniowe (także online) oraz publikuje artykuły branżowe na  stronach dotyczących zwierzaków. Nieustannie poszerza swoją wiedzę, uczestniczy w wielu szkoleniach oraz konferencjach poświęconych tematom żywienia psów i kotów.
 
Uczestnicy otrzymaja elektroniczny certyfikat 
 
zgłoszenia należy wysłac przez formularz zgłoszeniowy https://zoopiekunowie.pl/zgloszenie-online
pytania należy kierować pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
koszt szkolenia 75 zł
 data szkolenia 22.05.2020 godzina 17:30-19:30