Jak rozpocząć przygodę z BARFem ? 29.05.2020 online

Zaczniemy od samego początku, opowiemy czym jest BARF, o podstawach w założeniach prowadzenia tej diety, jego rodzajach, przygotowaniu, postępowaniu. Omówimy też dla jakich zwierząt jest odpowiedni, a co najważniejsze jakich opiekunów. To doskonałe szkolenie aby rozpocząć zaintereswoanie tematem, i uzyskać wiedzę od profesjonalisty.

 

Szkolenie poprowadzi:

mgr inż Katarzyna Radwan, specjalistka żywienia i dietetyki zwierząt. 

Zajmuje się dietetyką psów i kotów. Pracuje w przychodni weterynaryjnej. Prywatnie jest właścicielką dwóch mruczących przytulasów. Zwierzęta są obecne w jej życiu od najmłodszych lat.  Stąd też wybór zawodu-ukończyła studia magisterskie - specjalność Żywienie i dietetyka zwierząt na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Skończyła także kurs Dietetyki weterynaryjnej. Prowadzi konsultacje żywieniowe (także online) oraz publikuje artykuły branżowe na  stronach dotyczących zwierzaków. Nieustannie poszerza swoją wiedzę, uczestniczy w wielu szkoleniach oraz konferencjach poświęconych tematom żywienia psów i kotów.
 
Uczestnicy otrzymaja elektroniczny certyfikat 
 
zgłoszenia należy wysłac przez formularz zgłoszeniowy https://zoopiekunowie.pl/zgloszenie-online
pytania należy kierować pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
koszt szkolenia 75 zł
 data szkolenia 29.05.2020 godzina 17:30-19:30