Kiedy i jak wprowadzać zmiany żywienia w ciągu życia psa i kota-darmowy webinaria

Pies jak i kot, przechodzi przez fazy życia dokładnie tak jak człowie. Odpowiednia dieta, naszych pupili powinna być dobrana do fazy w której się one aktualnie znajdują gdyż obejmuje to nie tylko ich wgląd zewnętrzny ale też fizjologię. Aby zachować homeostazę, czyli odpowiednią równowagę należy wiedzieć kiedy i jak zmianiać karmę psa czy kota. Zapotrzebowanie małego kotka, różni się znacząco od kota dorosłego, tak jak zapotrzebowanie żywieniowe suki w ciąży będzie się różnić od psa w wieku seniorskim. Wszystkie te procesy zostaną omówione w trakcie webinaru zoopiekunowie, na które serdecznie zapraszamy każdego.

 

Szkolenie poprowadzi:

mgr inż Katarzyna Radwan, specjalistka żywienia i dietetyki zwierząt. 

Zajmuje się dietetyką psów i kotów. Pracuje w przychodni weterynaryjnej. Prywatnie jest właścicielką dwóch mruczących przytulasów. Zwierzęta są obecne w jej życiu od najmłodszych lat.  Stąd też wybór zawodu-ukończyła studia magisterskie - specjalność Żywienie i dietetyka zwierząt na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Skończyła także kurs Dietetyki weterynaryjnej. Prowadzi konsultacje żywieniowe (także online) oraz publikuje artykuły branżowe na  stronach dotyczących zwierzaków. Nieustannie poszerza swoją wiedzę, uczestniczy w wielu szkoleniach oraz konferencjach poświęconych tematom żywienia psów i kotów.
 
Uczestnicy otrzymaja elektroniczny certyfikat 
 
zgłoszenia należy wysłac przez formularz zgłoszeniowy https://zoopiekunowie.pl/zgloszenie-online
pytania należy kierować pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
koszt szkolenia: darmowe
 data szkolenia 31.05.2020 godzina 17:30-19:30