Analiza karm komercyjnych

Karmy komercyjne to najpopolarniejsza forma żywienia psów i kotów. Podczas szkolenia zostaną omówione ich rodzaje, na co należy zwrócić uwagę wybierając karmędla psa czy kota, jak czytać składy karm, co oznaczają poszczególne symbole, do jakich sztuczek uciekają producenci, jak dzielone są karmy karmy komercyne dla psów i kotów.

Szkolenie poprowadzi:

mgr inż Katarzyna Radwan, specjalistka żywienia i dietetyki zwierząt. 

Zajmuje się dietetyką psów i kotów. Pracuje w przychodni weterynaryjnej. Prywatnie jest właścicielką dwóch mruczących przytulasów. Zwierzęta są obecne w jej życiu od najmłodszych lat.  Stąd też wybór zawodu-ukończyła studia magisterskie - specjalność Żywienie i dietetyka zwierząt na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Skończyła także kurs Dietetyki weterynaryjnej. Prowadzi konsultacje żywieniowe (także online) oraz publikuje artykuły branżowe na  stronach dotyczących zwierzaków. Nieustannie poszerza swoją wiedzę, uczestniczy w wielu szkoleniach oraz konferencjach poświęconych tematom żywienia psów i kotów.
 
Uczestnicy otrzymaja elektroniczny certyfikat 
 
zgłoszenia należy wysłac przez formularz zgłoszeniowy https://zoopiekunowie.pl/zgloszenie-online
pytania należy kierować pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
koszt szkolenia 75 zł
 data szkolenia 05.06.2020 godzina 17:30-19:30